В Канаді переробка упаковки з пластику збільшилася на 3%

Як повідомляє waste360.com, згідно з недавнім звітом Canadian Plastics Industry Association (Канадської Асоціації Виробників Пластмас), вторинна переробка пластикової упаковки в Канаді збільшилася на 3 відсотки. У доповіді говориться, що це збільшення було в основному за рахунок зростання переробки плівки і пластикових пляшок високої щільності.

Результати в доповіді, засновані на результатах опитування, проведеного Moore Recycling Associates, The Association of Plastic Recyclers (Асоціації переробників пластмас) і The National Association for PET Container Resources.

PlasticsNews повідолмяє:

  • Утилізація упаковки з пластику зросла в Канаді на 3 відсотки, згідно з новим звітом The Canadian Plastics Industry Association (Канадської Асоціації Виробників Пластмас).
  • Звіт, створений Moore Recycling Associates Inc., показує збільшення з 2013 по 2014 рік. Результати надходять з добровільного опитування 60 респондентів - в тому числі приймальників, експортерів, брокерів і послуг з рекуперації матеріалів - переробленої пластмаси в Північній Америці.
  • Moore Recycling Associates звітує, що, щонайменше 320,7 мільйона кілограмів пластика, в тому числі комерційних матеріалів, були зібрані для утилізації в 2014 році.
  • Було перероблено 69 мільйонів кілограмів HDPE пляшок, що на 2,4 мільйона кілограмів більше порівняно з 2013 року.
  • У той час як зростання переробки плівки і HDPE-пляшок в першу чергу допомогли підштовхнути кількість рециркуляції, ПЕТ-пляшки насправді мають найбільшу частку переробки пластикової упаковки в Канаді - 113,1 мільйонів кілограмів в 2014 році.
  • Із загальної кількості пластикових пакувальних матеріалів, що переробляються, 78 відсотків були утилізовано в Канаді чи Сполучених Штатах і ще 17 відсотків були експортовані, йдеться в доповіді. Доля решти 5 відсотків  залишається неясною.
Всі НОВИНИ