15 листопада - День вторинної переробки

Ініціатором Дня вторинної переробки є США. 15 листопада в Америці проходить America Recycles Day (ARD), під девізом «Keep America Beautiful».

America Recycles Day є єдиним національно визнаним днем, який присвячений заохоченню американців, щоб переробляти і купувати продукти, що підлягають переробці. Він відмічається щорічно 15 листопада. Всесвітній день переробки (World Recycling Day) відзначається в більшості країн 8 липня.

Тисячі заходів проводяться по всій території США, щоб підвищити обізнаність про важливість переробки і заохотити американця підписати особисті зобов'язання щодо утилізації, й купити продукти, зроблені з перероблених матеріалів.

America Recycles Day був програмою національної некомерційної ініціативи «Keep America Beautiful» з 2009 року.  

Ця ініціатива забезпечує рекламну та маркетингову підтримку і ресурси для мережі місцевих організаторів Дня Переробки. Також, спонсорами та партнерами заходу є приватні і громадські суб’єкти, та Американська агенція з захисту навколишнього середовища (EPA US).

Хоча Америка не може похвалитися репутацією в сфері захисту навколишнього середовища на світовій арені, однак, в деяких містах США рівень утилізації набагато вище, ніж, наприклад, у Великобританії.

Всі НОВИНИ