2 лютого - Всесвітній день водно-болотних угідь

Всесвітній день водно-болотних угідь (WORLD WETLANDS DAY) відзначається щорічно 2 лютого. У цей день відзначається дата прийняття Конвенції про водно-болотні угіддя у 1971 році, в іранському місті Рамсар, на узбережжі Каспійського моря.

Починаючи з 1997 року, секретаріат Рамсарської конвенції надає інформаційні матеріали, щоб допомогти підвищити обізнаність громадськості про важливість і цінність водно-болотних угідь.

Тема 2016 року: Водно-болотні угіддя для майбутнього сталого життєзабезпечення населення

Це тема Всесвітнього дня водно-болотних угідь в 2016 році. Ця тема обрана, щоб продемонструвати важливу роль водно-болотних угідь для майбутнього людства. І, зокрема їх релевантності в досягненні нових цілей сталого розвитку.

Більше мільярда людей живуть із болотних угідь...

Кошти для існування з риболовлі, вирощування рису, подорожей, туризму, водопостачання... все залежить від водно-болотних угідь.

Водно-болотні угіддя є життєво важливими для нас у багатьох інших відносинах.

Вони містять у себе величезну різноманітність життя, захищають наші берегові лінії, забезпечують ефект «природної губки» проти повеней на річках і зберігання вуглекислого газу, щоб регулювати зміни клімату.

На жаль, водно-болотні угіддя часто розглядалися як щось неважливе. З 1900 року зникли більш ніж 64% наших водно-болотних угідь.

Активні дії людей, щоб зробити гідне життя, і в той же час гарантія, що водно-болотні угіддя можуть як і раніше забезпечувати їх істотні переваги, не повинні бути взаємовиключними завданнями!

Допоможіть поширювати інформацію про важливість водно-болотних угідь. Приєднуйтесь до руху:

#WorldWetlandsDay #WetlandsForOurFuture

Додатково:

Офіційній сайт Всесвітнього дня водно-болотних угідь: www.worldwetlandsday.org/

Всі НОВИНИ