Виробництво біогазу в домашніх умовах стало ще простіше

Ізраїльська компанія HomeBiogas, що спеціалізується на розробці рішень для виробництва чистої енергії, запустила другу кампанію на Kickstarter зі збору коштів на біогазову установку HomeBiogas 2.0, яка перетворює відходи продуктів харчування, гній та іншу органіку в «чистий» газ, причому робить це в два рази швидше першій версії.

Як заявляють автори проекту, одна така домашня біогазова установка здатна щодня виробляти газ для харчування кухонної плити (яка йде в комплекті системи) протягом трьох годин, чого досить для щоденного приготування їжі для середньостатистичної сім'ї.

«Компостування - це, безумовно, гарний напрямок, але з HomeBiogas ви можете отримати більше від своїх відходів. Система подбає про всі залишки з вашого столу і забезпечить вироблення газу і рідких добрив на щоденній основі, - говорить Ошік Ефраті, генеральний директор і співзасновник HomeBiogas. - Рідке добриво можна безпечно використовувати для харчування городу, квітників, фруктових дерев або гідропонних міні-ферм. Такий продукт також може служити водно-нітратної добавкою для компостної купи і, безсумнівно, прискорить процес компостування ».

Свою першу модель компанія представила два роки тому. Це також була компактна біогазова станція, яка переробляла побутові органічні відходи і продукти життєдіяльності домашніх тварин в газ, але робила це менш ефективно і представляла собою більш громіздкий пристрій.

Нова установка HomeBioGas 2.0 поставляється в зібраному вигляді в коробці відносно не великих розмірів і оснащена водонепроникним зовнішнім шаром. Щоб встановити її, достатньо заповнити робочу ємність водою, вкласти в газовий контейнер мішки з піском і додати харчових відходів.

Всі НОВИНИ