• Вторинна сировина (полімери)

Заготівля вторинної сировини (полімерів)

Уявіть собі всі ресурси, енергію і працю, які використовуються для виробництва продуктів харчування, автомобілів, одягу, мобільних телефонів та всього, що ми споживаємо.

Якщо ми не будемо повторно використовувати і переробляти, то вони, в кінцевому підсумку, потраплять на звалища або будуть спалені. Такі відходи несуть економічні втрати, створюють негативний вплив на навколишнє середовище, а також на здоров'я людини.

Ми займаємося заготівлею та реалізацією вторсировини. Тобто перешкоджаємо потраплянню відходів на захоронення. А також сприяємо збереженню природних ресурсів та отриманню необхідної сировини. 

Ми спеціалізуємося на поводженні з полімерними відходами: пляшка ПЕТ, плівка тощо. Про що ми маємо відповідну Ліцензію.  

Але ми не збираємося зупинятися, і будемо розширювати поле діяльності у сфері заготівлі та переробки відходів, які можуть бути вдруге використані: скло, папір тощо. А також щодо відходів, які необхідно утилізувати. Наприклад, небезпечні відходи: батарейки, лампочки тощо.

Наші ціни та умови співпраці Ви можете дізнатися зв'язавшись з нами будь-яким зручним для Вас способом: по телефону, через форму зворотного зв'язку на сторінці "Контакти", через акаунти в соцмережах або іншим способом.